marko 2014-08-20 11:00 #201 + ( 32 ) -

Pewnego razu pastuch przepędzał swoje owce z jednego pastwiska na drugie. Nagle zatrzymało się przy nim nowiutkie BMW. Kierowca, młody człowiek w garniturze za 10tys zł, pyta:
- Czy jeżeli powiem Ci ile dokładnie masz owiec w stadzie, dasz mi jedną z nich?
Owczarz popatrzał na facia, na swoje stado po czym mówi:
- Jasne, czemu nie?
Koleś z BMW wyciągnął DELL podłączonego do komórki, podłączył się do netu, wszedł na stronę NASA i za pomocą GPS dokładnie określił swoją pozycję. Podał ją do satelity, który zrobił zdjęcie w wysokiej rozdzielczości, przerzucił je do Photoshopa, przekonwertował i wysłał do Hamburga do obróbki. Po chwili dostał info, że zdjęcie jest już obrobione, dostał adres do bazy danych, połączył się z nią, zapakował dane do EXCELa, wygenerował skomplikowane regułki, wydrukował raport na 10ciu stronach swojej laserowej drukarki, oddał go owczarzowi i mówi:
- Masz w stadzie 1394 owiec.
- To prawda - powiedział owczarz - Jak przypuszczam zabierzesz teraz jedną z nich?
Po czym stał spokojnie i czekał aż koleś z BMW zabierze owcę. Tamtem zaczął się rozglądać po zwierzętach, po chwili wybrał jedno, zapakował do bagażnika swego BMW i chciał już odjechać. Tym razem odezwał się owczarz:
- A jak ja ci powiem, jaki jest Twój zawód, to oddasz mi mojego zwierzaka?
- Jasne, czemu nie?
- Jesteś konsultantem - powiedział owczarz.
- O rany, niesamowite. Jak zgadłeś?
- To bardzo proste - rzekł owczarz - Zjawiłeś się tutaj nie wzywany, żądając zapłaty za odpowiedź, którą znałem, na pytanie, którego nigdy nie zadawałem. A w dodatku gówno wiesz o mojej robocie.... i oddawaj psa!

Skrypty użytkowników

  1. Klasa obsługi szablo... Lirdoner
  2. Sekcje user76
  3. Klasa walidująca for... user76
  4. Licznik Gości online korey
  5. Form Builder Comandeer
  6. Dynamiczny licznik z... korey
  7. Captcha Comandeer